закрыть

Про нас

 

ТОВ «Новомосковська трикотажна фабрика» здійснює виробництво панчішно-шкарпеткових виробів під торгівельною маркою      та іншими торгівельними марками. ТОВ «Новомосковська трикотажна фабрика» професійний виробник колготок, безшовної білизни і панчішно-шкарпеткових виробів. 

 

Асортимент ТМ GIULIA нараховує більше 3000 одиниць найменувань колготок, панчіх, гольфів, шкарпеток та трикотажної продукції у безшовній технології, які включають в себе:

 

 • Більше 60 моделей класичних колготок з поліаміду та бавовни для жінок
 • Більше 1000 моделей фантазійних колготок з поліаміду та бавовни
 • Більше 150 моделей поліамідних та бавовняних колготок для дітей

 

 • Більше 250 артикулів жіночих шкарпеток та гольф із бавовни
 • Більше 100 артикулів жіночих шкарпеток та больф з поліаміду
 • Больше 100 моделей шкарпеток з мононитки для жінок та дітей

 

 • Більше 100 моделей дитячих шкарпеток та гольф з бавовни
 • Більше 50 моделей дитячих шкарпеток та гольф з поліаміду

 

 • Більше 100 артикулів чоловічих шкарпеток

 

 • Більше  100 артикулів безшовної білизни
 • Більше 100 артикулів спортивного безшовного одягу

 

Під ТМ GIULIA ТОВ «Новомосковська трикотажна фабрика» двічі на рік випускає нові фантазійні колекціі за усіма категоріями продукціі.

 

Окрім основних колекцій AW, SS, декілька разів на рік ми розробляємо капсульні Flash-колекції, які відображають мейнстрімні тренди.

Ми — розуміємося на Fast-fashion!

 

 

ТОВ «Новомосковька трикотажна фабрика» є лідером на ринку панчішно-шкарпеткових виробів. Наразі з маленького міста Новомосковськ Дніпропетровської області ми виробляемо продукцію для більш, ніж 50 Private Labels відомих в Україні та в усьому світі.

 

Погодьтеся, мало хто дивиться на помітку «Виробник», зайшовши у магазин всесвітньо відомого бренду. Будь-хто може придбати продукцію

ТОВ «Новомоскоська трикотажна фабрика», навіть не здогадуючись про це  

 

Адже ми випускаємо 100 000 пар на день і всі вони відправляються у більш, ніж 50 країн світу і прикрашають ніжки багатьох мешканців планети Земля.

 

 

Усе почалося з 1997 року. В Україні нами було засновано приватний оптовий бізнес з продажу панчішно-шкарпеткових виробів відомих брендів. За короткий проміжок часу компанія стала лідером з продажу та обсягів з ефективною роботою дистриб'юторів, офісами і мережею магазинів у всіх великих містах України.

 

Фабрика була відкрита у 2000 році після вивчення досвіду відомих виробничих підприємств, а також відвідування більше 25 фабрик світу і розробки проекту, який поєднував європейські технології та українські національні особливості продукції. Цей синтез є основою успіху і забезпечив зростання і нових досягнень.


Використовуючи фірмове обладнання і передову практику  для виробництва панчішно-шкарпеткових виробів, ми досягли виробничої потужності

близько 100 000 пар в день. 


ТОВ «Новомосковська трикотажна фабрика» вивчала кожен процес зсередини, починаючи з пакування продукції. Незабаром виникли в'язальні цеха, цех обробки трикотажних виробів з акредитованою лабораторією, а також цех автоматичного і ручного пошиву, формування та пакування з незалежним відділом якості для перевірки продукції на кожній стадії – від розробки до готового продукту.


Головна наша перевага —  виробництво повного циклу, що починається з підготовки нитки та завершується кінцевим продуктом, включаючи в'язання, пошив, фарбування і пакування.


Ми ефективно продаємо наш продукт, як на внутрішньому ринку, так і на ринках Австрії, Німеччини, США, Англії, Ірландії, Казахстану, Молдови, Білорусі, Россії, Литви, Іспанії та інших.

 

У 2013 році було прийнято рішення про побудову роздрібної мережі під назвою GIULIA. 

 

 

Магазини GIULIA пропонують своїм клієнтам товар високої якості і за доступними цінами від великого українського виробника панчішно-шкарпеткових виробів - ТОВ «Новомосковська Трикотажна Фабрика».

 

GIULIA має в своєму асортименті ексклюзивні fashion коллекції та постійний великий вибір класичних колготок, різноманітні шкарпеточні вироби та безшовну білизну, які є основою асортименту магазинів GIULIA.

Також під маркою GIULIA в магазинах роздрібної мережі представлено колекції домашнього одягу та корсетної білизни. В магазинах GIULIA ви знайдете продукцію не тільки для жінок, але й для чоловіків та дітей.

Продукція ТМ GIULIA представляє світові модні тенденції, трендові моделі і кольори. 

 

Більше 70 магазинів, зручно розташованих в різних куточках України, пропонують покупцям: 

 • колготки і панчохи
 • шкарпетки та гольфи
 • безшовна білизна
 • корсетна білизна
 • одяг для дому
 • одяг для занять спортом
 • купальники і не тільки.

 

У Вересні  2020 року відкрито перший магазин у новому концепті (ТРЦ Форум, м Львів)

 

Новий концепт магазину GIULIA повною мірою розкриває потенціал бренду і показує широкий асортимент продукції. Завдяки структурованому розміщенню  товарів  кожної категорії за їх властивостями та напрямками, новий концепт вийшов дуже зручним для споживача. Функціональний та  адаптивний  концепт створений, щоб швидко реагувати на зміну сезонів і змінювати пропозицію, виходячи від мінливого попиту.

 

Все це разом передає головний меседж про бренд нашим споживачам: GIULIA - сучасна, динамічна, яскрава, зрозуміла та з різноманітним асортиментом.

 

GIULIA - завжди поруч!

 

У 2020 році роздрібна мережа GIULIA, продовжуючи піклуватися про сервіс покупців, відкрила інтернет-магазин GIULIA.COM.UA

 

Тепер покупці фірмової мережі мають можливість:

 

●              Обирати улюблені  товари в інтернеті не виходячи з дому;

●              Користуватись акціями та пропозиціями роздрібної мережі

●              Здійснювати покупки з доставкою.

●              Дізнаватися про  новинки

●              Брати участь у промо-заходах

 GIULIA.COM.UA працює над створенням додаткових зручностей для покупців, таких як:

 

●   Можливість застосування своєї дисконтної карти при оформленні замовлення онлайн;

●   Придбання подарункових сертифікатів різних номіналів;

●   Можливість забирати замовлення самовивозом з найближчого магазину

 

Асортимент, ціни, акції  інтернет-магазину GIULIA.COM.UA є однаковими з магазинами offline.

 

У 2012 році був заснований інтернет-магазин партнера — KOLGOT.net

Інтернет-бутік «KOLGOT.net» безпосередньо співпрацює з «Новомосковською трикотажною фабрикою». Завдяки цьому, вся продукція реалізується з мінімальною націнкою. Тут можна придбати колготки, гольфи,

панчохи, шкарпетки, легінси, нижню білизну і трикотажний одяг вітчизняного виробництва.

 

 • «KOLGOT.net» першими отримують новинки від  ТМ GIULIA
 • Всі ціни на сайті представлені за 1 одиницю товару
 • Не встановлена ​​сума мінімального замовлення.KOLGOT.net
 • Більше 150 моделей колготок і панчіх для всіх сезонів
 • Обробка заявки за 15 хвилин
 • Онлайн-консультації по підбору розміру, моделі, кольору
 • Більше 300 задоволених клієнтів щодня
 • Безкоштовна доставка замовлень по всій території України
 • Щотижневі розпродажі і акції
 • Знижки до -50% для оптових клієнтів

 

 

 

Етапи виробництва

1

Перевірка вхідної сировини
Вся вхідна сировина проходить ретельну перевірку в обладнаній лабораторії: кожен артикул повинен бути у межах встановлених рамок стандартів якості щодо титру, вмісту олії, кількості пневмоз'єднань, еластичності та міцності, кількості ТРМ (к-ть витків на метр). Лабораторний контроль обов'язковий для перевірки параметрів вхідної сировини спочатку виробничого циклу, або в разі зміни сировини або виробничої машини.


Цех обробки нитки
Гарант нашої якості, у якому виробляються обплетення і пневмоз'єднання нитки. Для виготовлення якісної обплетеної нитки необхідно пройти складний поетапний процес, технологічний ланцюжок якого існує вже більше 20 років. Він складається з трьох етапів: ∙ заготівля поліаміду на катушках, ∙ обплетення ∙ перемотування. У цехах постійно підтримуються режими температури і вологості, які знижують напругу нитки, що сприяє зміцненню нитки.

2

3

В'язальний цех
Виготовлення колготок починається з в'язання двох трубоподібних заготовок, які стають основою майбутніх колготок. У в'язальному цеху створено спеціальні умови температурного режиму і вологості. На кожному автоматі розміщена технологічна карта, в якій міститься вся інформація про артикул, який виробляється. Розміри перевіряються протягом зміни на динамічній формі, результат перевірки фіксується в акті.


Цех релаксації.
У цьому цеху проходить зняття напруги з ниток в спеціальних камерах за певних умов.

4

5

Швейний цех.
Дві труби проходять крій та відправляються на різні швейні етапи в залежності від виробу. Частини виробу зшиваються круглим або пласким швом. Після того як дві труби стали виробом, їх необхідно пофарбувати.


Фарбування.
На фарбувальній ділянці є акредитована лабораторія для розробки кольорів та перевірки стійкості кольору, що дозволяє проводити якісну обробку виробів та мати в асортименті величезну кількість відтінків.

6

7

Формування, контроль якості, упаковка.
Для того щоб вироби отримали товарний вигляд, їх необхідно відформувати. Після формування все вироби проходять зону металлоконтроля, контроль якості і відправляються на упаковку продукції.